Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.05.2021, 20:01

Кролевецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О.Лукаша

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для батьків

ЗВІТ  ДИРЕКТОРА

про навчально-виховну роботу у 2010-2011 р. та завдання

 на 2011-2012 н.р.

Вирішення завдань. Що стоять перед сучасною освітою можливе лише за умови якісної роботи усіх структурних підрозділів навчального закладу.

Навчальний процес у 2010-2011 н.р. був підпорядкований нормативним документам МОН України, проходив згідно плану роботи школи, передбачав реалізацію науково-методичної проблеми  «Підвищення якості освіти , творчого потенціалу особистості шляхом використання інноваційних та інформаційно-комунікативних технологій».

Колектив школи продовжував працювати над вирішенням ключових питань загальної середньої освіти:

       На сьогодні кадровий та якісний склад учителів дозволяє вирішувати поставлені перед школою завдання на високому та достатньому рівнях. У навчальному закладі на кінець року працювало 33 педагоги, з них – 4 за сумісництвом, що певним чином вносить труднощі у в організацію проведення навчальних занять, зокрема – у складання розкладу. Усі педагоги мають вищу освіту і відповідну фахову підготовку.

Слід відмітити, що атестація педагогів щорічно проходить на належному рівні у відповідності з Положенням про атестацію, яке  у минулому році прийняте у новій редакції, з якою необхідно буде ознайомитися усім педагогам.

 У 2010-2011 н.р. атестацію проходило 8 учителів, з них двоє – позачергово. Кушина А.Ф., Хожай С.М. та Говоруха Г.І. підтвердили свій кваліфікаційний рівень та педагогічні звання, Школа О.Д. отримала звання «старший учитель», Пасяк В.В. та Яценко С.Г. отримали вищу категорію, Калишенко О.О. та Коваленко М.М. – ІІ кваліфікаційну категорію. Атестація щороку проходить прозоро. Об’єктивно. Безконфліктно і це позитивно характеризує навчальний заклад. На сьогодні вищу кваліфікаційну категорію мають 17 учителів, що складає 59 %, серед них мають звання вчителя –методиста Кушина А.Ф. та Тарабан Н. П., звання  «старший учитель» - 8 (27%)  педагогів; першу кваліфікаційну категорію мають – 4 учителі (14%); другу – 3 (10%); спеціалістів – 5(17%).

 Аналіз освітньої діяльності за минулий рік показує, що колектив не втрачає стабільно високих позицій у всіх напрямках навчально- виховної роботи.

Найкращі результати мають учні початкової ланки. Якість знань тут становить 55%. Але за рейтингом успішності І місце в учнів 6А класу, кл.кер. –Калишенко О.О. (62% -якість знань). Далі почесні ІІ та ІІІ місця посідають учні 3кл. 61% – якість знань ( уч. Дуля С.М.) та 2-го кл.54% - якістьзнань (уч. Кушина А.Ф.). На четвертому місці учні 4-го класу – 50% якість знань (уч. Прокопенко Л.О.)

Непогані результати мають учні 5-го кл. -47% якість знань (кл. кер. Ляшенко І.В.).

Середні результати мають учні 8А кл. – 33% якість знань (кл.кер. Самусенко Н.П.); 8Б кл. – 29% якість знань (кл. кер. Грищенко О.П,);10Б кл. – 28% якість знань (кл.кер. Яценко С.Г.); 9А кл. – 26% якість знань (кл.кер. Тарабан Н.П.). Знизилась успішність в учнів 6Б кл. – 25% якість знань (кл. кер. Макаренко С.Ю.) та 7 кл. – 22% якість знань (кл. кер. Усенко О.М.). На рівні 22% якості знань закінчили навчальний рік учні 10А кл. (кл.кер. Суходуб Т.Є.).

Фінішною прямою для учнів 4-го та 9-х класів стала ДПА. Аналіз результатів ДПА у 4-му класі ( уч. Прокопенко Л.О.) показав,  що у молодших школярів сформоване вміння виконувати контрольні роботи тестового характеру, відповідний рівень навчальних умінь і навичок  з предметів, про що свідчать результати: якість знань з математики складає 72%, що відповідає високому рівню; якість знань з української мови складає 82%, що відповідає високому рівню; якість знань з читання складає 79%, що відповідає високому рівню.

Аналіз результатів ДПА у 9-х класах відображено у наступній таблиці:

 

Клас,к-ть учнів

Предмет

Рівень навчальних досягнень

Якість знань

Почат.

Серед.

Достат.

Висок.

9А,

19 учнів

Укр.мова

-

2

13

4

89%

Математ.

-

8

9

2

58%

Географія

-

3

14

2

84%

Біологія

-

-

14

5

100%

Іст.Укр.

-

-

14

5

100%

9Б,

19 учнів

Укр.мова

3

14

2

-

10%

Математ.

2

16

1

-

5%

Географія

-

9

10

-

53%

Біологія

1

6

9

4

68%

Іст.Укр.

-

11

7

1

42%

 

Аналіз ДПА у 9-х класах показав, що учні 9 А класу показали високі результати з усіх предметів, найкращі –з історії України та біології ( якість знань 100%); 89%  - якість знань з української мови; 84% - з географії та 58% - з математики. Учні 9Б класу високі результати показали з біології – 68% якість знань; середні з географії – 68% якість знань та історії України – 42% якість знань.

         Одним з позитивних моментів навчально-виховного процесу є успіхи учнів у олімпіадах, творчих конкурсах, змаганнях. У 2010-2011 н.р. учні школи вибороли 22 призові місця ( у минулому – 23) у ІІ етапі Вскеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ). Із них перших – 3(5 – у минулому році): українська мова – 2; інформатика – 1. Других – 10 (10 – у минулому році): українська мова – 2; математика – 3; фізика – 1; інформатика – 1; економіка – 1; правознавство – 1; історія – 1. Третіх – 9 (8 – у минулому році): українська мова – 3; географія – 1; світова література – 1; історія – 1; фізика – 1; економіка – 1; трудове навчання – 1.

     Такі результати говорять про те, що школа має певну стабільність у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, інформатики, фізики, історії, географії. У цьому році є результативність з математики, правознавства.

     Найкращі результати показали учні 10Б класу – Цушко Руслан (4 призові місця), Сірий Сергій (3 призові місця) та учениця (А класу Рекуха Анна (2 призові місця).

     Високих результатів досягли учні завдяки наполегливій праці своїх наставників. Найбільшу кількість призерів підготували вчителі: Яценко С.Г. – 6 призерів, Тарабан Н.П. – 5 призерів, Пасяк В.В., Мамай В.Ф – по 3 призери. По одному призеру підготували вчителі Ляшенко І.В., Грабко А.І., Чорненко Г.П.

Навчальний заклад пишається  успіхами учнів 10Б класу Цушка Р., Сірого С.(уч. Яценко С.Г.), які стали призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформатики, астрономії. А учениця 9А класу Рекуха А. ( уч. Тарабан Н. П.) стала призером ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. Вихованка Тарабан Н.П., учениця 5-го класу Дробниця М. стала призером ІV етапу Міжнародного конкурсу, присвяченого Т.Г.Шевченку. Вагомі результатм на обласному рівні мають також Цушко Р. та Сірий С.: вони стали переможцями відкритого командного турніру м.Суми з програмування, призерами Інтернет-олімпіади з програмування, є членами МАН (секція інформатика).

Учні школи брали активну участь у творчих, інтерактивних конкурсах.

Так, у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка шість учнів стали призерами (уч. Тарабан Н.П., Макаренко С.Ю.); Бик В. (10Б кл., уч. Грищенко О.П.) стала переможцем щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література».

За результатами ІІ етапу Всеукраїнськогоконкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» призерами стали Поліщук К. (уч. Прокопенко Л,О.) та Горох Д. (уч. Тарабан Н.П.).

За підсумками районногоетапу конкурсу «Людина і ліс» у номінації «Кращий твір» ІІІ місце  посіла робота Тригуб Є. (уч. Макаренко С.Ю.)

У районному конкурсі на кращий віршований переклад з іноземної мови в рамках заходів повідзначенню дня народження нашого земляка М.О.Лукаша ІІІ місце  також здобула Тригуб Є. (уч. Самусенко Н.П,, Макаренко С.Ю.).

 Призером обласного конкурсу творчих робіт «Праця батьків очима дітей» став учень 3-го класу  (уч. Дуля С.М.).

За результатами участі у Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок» 7 учнів отримали «Срібні колоски», Міжнародного конкурсу «Кенгуру»  отримали «Добрий результат», а Цушко Р. у Міжнародному конкурсі «Левеня « отримав «Відмінний результат».

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку, присвяченого безпеці та миру в Україні призерами стали Линник А. (уч. Макаренко С.Ю.) та Велесь А. (уч. Калишенко О.О.).

У районному конкурсі плакатів з теми «Світ права: Погляд у майбутнє» призером став учень 10А кл. Велесь А.

За результатами ІІ етапу обласного конкурсу «Совенятко» команда школи у складі учнів 4-го класу Поладич Є., Тулупа А., Поліщук К..Плюйка А., Назаренка Б. зайняла ІІ місце ( уч. Прокопенко Л.О.).

Команда школи зайняла ІІІ місце у районному турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів « Козацький гарт» (уч. Коваленко М.М.).

У 2010-2011 н.р. покращали результати спортивно-масової роботи. Так. Наші вихованці мають призові місця у змаганнях з футболу. Баскетболу. Легкої атлетики, лижних гонок у рамках шкільної спартакіади школярів.  Команда школа з останнього місця піднялася на ІУ. Лідируючі позиції у наших спортсменів Клімової Ю., КлімоваО., Куртася П., Пьострої Я. є з лижних гонок. Учні неодноразово приймали участь у обласних змаганнях і здобували перемоги. Слід відмітити, що в рамках районних змагань з техніки туризму серед команд учнів шкіл та позашкільних закладів команда школи виборола ІІ місце ( кер. Коваленко М.М.).

 Плідною була робота гуртківців. Так, юні інспектори руху здобули важливу перемогу (ІІ місце) у регіональному конкурсі ЮІР, який проходив у м. Конотопі. На належному рівні працює гурток «Пошук», «Комп’ютерна грамотність», «Весняночка», Юні пожежники-рятівники». Радують творчі роботи наших вихованців (кер. Калишенко О.О.) під час проведення районних свят «Кролевецькі рушники», «Хрестовоздвиженський ярмарок».

Значна увага приділялась збереженню життя та здоров'я учнів. Проводились відповідні інструктажі, бесіди дирекцією школи, учителями, класними керівниками. Режим роботи школи,розклад уроків відповідав санітарно-гігієнічним вимогам. Класні кімнати, кабінети підтримувались у належному стані. Велась значна профілактична робота щодо попередження нещасних випадків, пропаганді здорового способу життя. Навчальний заклад приймав участь у районному конкурсі «Кращий громадський наркопост» ( кер. Школа О.Д.) і зайняв І місце. За підсумками районного Фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» команда школи «ЗЕМС» отримала ІІ місце.

Для забезпечення якісного проведення навчально-виховного процесу значна увага приділяється благоустрою, ремонту класних кімнат, поповненню матеріально-технічної бази школи.

Належна увага приділялась організації навчально-виховного прцесу, методичному забезпеченню. На педрадах, нарадах при директорі обговорювались актуальні питання роботи навчального закладу, державні програми розвитку освіти, заслуховувались питання роботи педколективу з громадськістю, батьками по попередженню правопорушень, дотриманню свідомої дисципліни серед учнів. Відповідна увага приділялась виконанню Закону про мови, реалізації загальношкільної та районної науково-методичної проблеми. На базі школи успішно пройшов районний семінар директорів, керівників наркопостів, проведено 4 засідання районних методичних обєднань.

 Однією з важливих ділянок роботи адміністрації школи є внутрішкільний контроль, який здійснюється системно, згідно перспективного плану роботи школи.

 Значна робота була проведена вчителями, батьками, спонсорами, учнями, техперсоналом по підготовці школи до нового 2011-2012 навчального року.

Зокрема була зведена покрівля шкільної котельні, проведено ремонт опалювальної системи, зведено частину нової огорожі школи. Відремонтовано фундамент шкільних приміщень.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz