Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2024, 23:37

ПАТРІОТИЗМ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ ДО РІДНОГО СЛОВА

Наш навчальний заклад для кожного школяра створює умови для всебічного розвитку, та особлива увага приділяється українській мові. З 5-го класу вводяться факультативні заняття з мови, спецкурси за вибором, які сприяють самовизначенню вихованців, допомагають їм у виборі професії, виробляють навички елементарних наукових досліджень. Учні 9-го класу вивчають мову поглиблено.

«Завдання вчителів-словесників – плекати обдарування, виявляти талановитих дітей, допомагати ім. розкрити свої реальні можливості. Наші учні навчаються використовувати здобуті знання на практиці, уміють пояснювати й умотивовувати, а де треба – відстоюють свою точку зору. Отже, буде легше адаптуватися до вимог сьогодення, –  говорить вчитель-методист Тарабан Н. П.

На базі кабінету народознавства працює клуб «Ерудит». На заняттях школярі поглиблюють знання як із мови, так і літератури, проводять дослідження, пишуть творчі роботи, діляться знахідками, створюють комп’ютерні презентації, готуються до олімпіад, конкурсів.

Тому наші учні мають вагомі досягнення з української мови та літератури, успішно складають ЗНО, підтверджують і підвищують результати, є переможцями районних, обласних, республіканських філологічних олімпіад, конкурсів. Особливою гордістю школи є Поліщук Анастасія: 3 роки поспіль –  призер ІУ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, переможець ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика, учасник ІУ етапу, Президентський стипендіат. Сьогодні Поліщук А. – студентка Київського державного педуніверситету ім. М. Драгоманова, навчається на філологічному факультеті. Частий гість у рідній школі. Як зворушливо звучать її слова поздоровлення, звернені до вчителів: «Мої любі, щиро вдячна Вам за все!!! Хай Ваше життя буде воістину щасливим і радісним».

Росте достойна зміна випускникам. У 2010-2011 навчальному році маємо вагомі результати в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури – 6 призових місць.

Рекуха Аня стала призером ІІІ етапу (ІІІ місце).

Успішно виступили знавці української словесності в мовно-літературному конкурсі ім.. Т. Г. Шевченка – 6 переможців. Дробниця Марійка  (5 кл.) – призер ІІІ етапу цього конкурсу, готується до ІV етапу. Бик Вікторія (10 кл.) – переможець Всеукраїнського конкурсу «Я вірю в майбутнє твоє, Україно».

Про результативність праці свідчать дитячі очі: якщо вони спалахують на уроці вогнем духовної спраги, то це хвилини вчительського зоряного ранку. Живий вогник в очах вихованців, бажання працювати – це те, що надихає вчителів-філологів у повсякденній праці».

Переглядів: 2363 | Рейтинг: 5.0/2