Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 19:38

МРІЇ НА ЗУСТРІЧ

У кожної дитини неодмінно закладено природою зернину творчості. І хочеться виростити із цього зерна колосисту ниву, яка була б кроком дитини до усвідомлення своїх можливостей та суспільного призначення творчого злету юних талантів.

Учні школи є активними учасниками літературної студії «Словограй». Твори  Чорненко М., Чепурної А. друкувалися на сторінках Всеукраїнського ху­дожньо-публіцистичного видання «Шкільний журнал». Тригуб Є. та Генкал В. стали переможцями І-го і ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2008 – 2010 років». Поліщук К. (4 клас) зайняла ІІІ місце, Горох Д. – ІІ місце у районному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» (2010 рік).

Нехай не кожен із них стане відомим поетом чи письменником, але щасливі вогники в дитячих очах від результатів своїх старань доводять, що з кожним цікавим запитанням чи думкою, з кожним віршем чи оповіданням наші вихованці ростуть, розправляють крила починають розуміти сенс людського життя.

Так щасливі, окрилені успіхом приймали вітання з ІІ та ІІІ місцем у районному конкурсі «Проби пера» юні поетеси, учениці 8-го класу Тригуб Є. та Чепурна А. Символічно, що нагороди переможцям вручала випускниця школи, знаменита письменниця, поет-лірик, поет-філософ, член Національної спілки журналістів України, переможець обласного конкурсу журналістів «Золоте перо  Сумщини» Валентина Мироненко.

Розвитку творчих здібностей, талантів сприяє комплекс заходів, що проводяться на базі шкільної бібліотеки.

«Бібліотека,– говорить завідуюча Ігнатенко О.І.,– це світ відкриттів,світ творчості, де формується читач – творець.»

Переглядів: 1035 | Рейтинг: 5.0/2