Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 15:10

ДО УСПІХУ – ЧЕРЕЗ ЗАХОПЛЕНІСТЬ

Діти завжди в пошуках ідеалу. Щоб стати для них зразком, треба жити й бути з ними значно більше часу, ніж вимагають посадові обов’язки. Уроки – це лише частка педагогічної діяльності. Прикладом самовіддачі, тісної співпраці з учнями, єдності в досягненні мети є робота вчителя інформатики, фізики, математики Яценка С. Г.

«Починаючи з 7-го класу я став відвідувати гурток «Комп’ютерна грамотність», – ділиться своїми думками переможець обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, астрономії учень 10-го класу Сірий Сергій. До цього часу я навіть не уявляв, наскільки може бути цікавим світ інформатики. Із кожним заняттям ми пізнаємо все більше й більше, ставимо нові задачі й разом із учителем їх вирішуємо.

Звичайно, треба докладати чимало зусиль, щоб досягти успіху, але в нас є приклад – наш Станіслав Григорович. Він з нами бере участь і в Інтернет- олімпіадах, де ми з Цушком Русланом конкуруємо не лише з українськими командами, а й учасниками з Росії, Білорусії, країн Балтії, Середньої Азії. А обравши профільний математичний клас, зрозуміли, що точні науки – наше покликання. Зараз я готуюся гідно представити Сумську область у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики, а мій однокласник Цушко Р. з математики та астрономії. А допомагає нам у цьому наш учитель».

Переглядів: 697 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2
1 runya5425
Дуже повчальна стаття biggrin no biggrin