Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 08:32

ВИХОВУВАТИ – ДАВАТИ НАПРЯМ СЕРЦЮ І РОЗУМУ

Найвищою цінністю на землі є вихована людина, особистість. Через це найважливішим є виховання. Адже «… який результат навчання без серці благородного і вдячного, яка користь від наук без доброї думки?» – сказав Г. Сковорода ще на початку ХУІІ ст.. Провідною ланкою організації навчально-виховного процесу в шкільному закладі є система виховної роботи.

Система позаурочної роботи ЗОШ №2 спрямована на створення умов всебічного розвитку учнів і виховання громадянина України, розвитку дитини, як особистості, її нахилів, інтересів, здібностей, самовизначення, самореалізації, готовності до трудової діяльності. Уся ця титанічна праця лягла на плечі адміністрації школи, класних керівників, класоводів, психолога, педагога-організатора. І працюють ці люди за покликом душі, серця, розуміючи важливість покладеної на них місії – керувати учнівським колективом.

Школі вдалося розробити модель системності у виховному процесі, який містить у собі всі напрямки виховної роботи: громадянське, правове, патріотичне, естетичне, екологічне, фізичне, моральне, трудове виховання та охорона життя і здоров’я.

Щорічно у закладі з питань виховної роботи проводяться семінари для ЗДВР, класних керівників.

Учні школи беруть найактивнішу участь у різноманітних конкурсах районного, обласного, всеукраїнського рівнів. Традиційно школярі активні учасники Хрестовоздвиженського ярмарку, Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники». Свої творчі напра­цювання та майстерність демонструють вони разом із вчителем трудового навчання Калишенко О. О.

Учні 7-го класу, Саприка П. та Бузовський О. стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу «Діти за чисту енергію».

Велесь Антон (10А клас), Рибалка О. (10А клас), Прокопенко Д. (8Б клас) – активні учасники акції «Діти за безпечний рух». На сьогодні ми маємо реальні підтвердження успіхів своєї праці у багатьох напрямах:

Добре працюють класоводи та класні керівники. Це досвідчені вихователі, які приділяють велику увагу питанням культури поведінки, спілкування, зовнішнього вигляду та охорони життя учнів. Вони дбають про те, щоб класні приміщення були затишними, а мікроклімат у колективі – родинним.

Переглядів: 873 | Рейтинг: 5.0/2