Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 17:14

ТВОРЧЕ САМОВИРАЖЕННЯ УЧНІВ У ПОЗАКЛАСНІЙ РОБОТІ

Держава доручила кожній школі формувати й розвивати молоді таланти, готувати юнь до конкурентного вибору свого місця в житті. Саме тому поряд з навчальним процесом у закладі приділяється велика увага розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів, залучення їх до різноманітної діяльності за інтересами. Учні можуть реалізувати своє творче «Я» в гуртках «Комп’ютерна грамота», «Пошук»,  дружинах ЮІР та ДЮП. Із задоволенням учні відвідують вокальний ансамбль та спортивні секції. На базі школи працюють гуртки позашкільних установ – БДЮ, СЮН, СЮТ. Навчаються діти в школі мистецтв, СЮТ та Будинку культури.

Про ефективність роботи гуртків свідчать високі результати у різних культурно-масових і спортивних заходах закладу, району, області. Декілька років підряд команда юних пожежних і рятівників (керівник Суходуб Т. Е.) «Невгамовні» у складі Івашко Я., Бик В., Рибалки О., Танченка П., Балики А., Чабанської Ю., Хрипка О., Валькової Е., Касьян А., Лозовик А. займає призові місця у районному турі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (2009-2010 н. р. – ІІ місце).

Протягом багатьох років загін юних інспекторів руху «Пташечка» (кер. Прокопенко С. В.) також має призові місця як у районі, так і в регіоні. У 2010 році команда у складі Дулі В., Зінченко А., Гончаренко Ю., Поліщук Д., Цимбал І., Бузовського О., Корольчука В., Стожка Є., Тригуба С., Бабанської Ю., Лозовик А., Івашко Я., Рибалки О. здобула І місце в районі і представляла Кролевецькій район на зональному фіналі КВК–ЮІР у м. Глухів. Команда школи показала високу підготовку і знання Правил дорожнього руху, посівши ІІІ місце.

На базі закладу вже декілька років підряд працює вокальний ансамбль «Весняночка» (кер. Хожай С. М.). вокалісти є постіними учасниками і переможцями районних конкурсів. У пісенному конкурсі «Заспіваймо, друзі» (2010 р.) Сіра Ю. посіла І місце (старша вікова категорія); Шейко О. – ІІ місце (молодша вікова категорія).

Переглядів: 1014 | Рейтинг: 4.5/4