Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 09:30

Головна » 2014 » Грудень » 16 » День Вчителя
День Вчителя

День працівника освіти – свято, яке звільняє від буденності допомагає осягнути найголовніше у житті. Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пам’ятати про те, якого ми роду. Це свято не тільки тих хто навчає і виховує, а і всіх, хто допомагає створювати належні умови для навчання і виховання: техпрацівники, повара, медична сестра.

За старою традицією першу неділю жовтня в нашій країні відзначають День працівника освіти. З даного приводу 3 жовтня в актовій залі нашої школи відбулось урочисте зібрання та святковий концерт.

Традиційно, слова привітання для своїх колег висловила директор школи Ірина Миколаївна.

З Днем Учителя всіх присутніх вітали всі учні школи, починаючи з найменших і закінчуючи випускниками. Маленькі школярики подарували вчителям слова вітання та пісні, в знак вдячності та поваги. Також, усіх присутніх порадували учні 5-11 класів оригінальними сценками, танцями та піснями. Незабутнє враження залишило в пам'яті вихід циганки, яка дивилася прямо в душі педагогів. Дві години зал з захопленням спостерігав за дійством, яке відбувалось на сцені.

Свято вийшло надзвичайним, світлі обличчя та щасливі очі педагогів були найкращою подякою організаторам цього особливого для кожного освітянина дня.

Переглядів: 774 | Додав: слава | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »